До 15 жовтня триває прийом робіт на ІІІ Молодіжний фестиваль реклами «Восьма барва-2016». Це не просто конкурс, де можна отримати гарні призи, це місце, де ви маєте унікальну можливість проявити себе та реалізувати свої ідеї!

Розповісти про свої враження від фестивалю та про підготовку до нього із задоволенням погодились переможці 2015 року – Катерина Іващева, Людмила Тютюнник, Марина Корж.

Привіт, дівчатка! Отже, перше питання: чому вирішили взяти участь у фестивалі?
Катерина: Мене зацікавила ідея, а також те, що раніше я не брала участі в подібних заходах.
Людмила:  Хотілося перевірити свої сили, покреативити, поглянути на роботи інших. На призове місце, якщо чесно, й не сподівалася.
Марина:  Для мене була неочікуваною не тільки перемога в конкурсі, а й участь у ньому. Адже макет здавала викладачеві (прим. Ярославу Яненку) як модульну роботу, а вже він, напевно, вирішив, що її потрібно подати на конкурс. Коли дізналась, що беру участь, не очікувала на перемогу. Звичайно, була дуже здивована, коли назвали моє ім’я.

Що очікували, як уявляли собі цей фестиваль?
Катерина: Мені хотілось, щоб мої роботи побачили інші, щоб вони змусили їх замислитись над важливістю навчання, знань.
Людмила: Очікувала багато позитиву та нових вражень. Особисто мене участь у «Восьмій барві» мотивує на подальшу творчу діяльність, надихає.

Чи були якісь страхи або складнощі під час підготовки?
Катерина: Було не складно. Процес розробки й знімання завжди надихає мене.
Людмила: Складнощів не виникало жодних. Теми конкурсних робіт завжди цікаві.
Марина:  Головна складність – придумати ідею. Після «народження» ідеї втілити її було вже неважко.

І останнє запитання до вас: які ваші враження? Чи сподобався вам фестиваль?

Катерина: Було цікаво брати участь у такому конкурсі, залишилися лише гарні й світлі спогади.
Людмила:  Фестиваль подобається. Наша група взагалі долучилася до його створення: одна з одногрупниць придумала його назву, а ми з іншою одногрупницею та подругою розробили для нього брендбук: логотип (зараз – це хамелеон), фірмові кольори тощо. Кожного року з радістю креативимо та подаємо роботи на розгляд журі.
Марина: У цілому враження від фестивалю залишились лише позитивні. Оригінальність і креативність робіт студентів-рекламістів, звісно, порадували. А також те, що брали участь у конкурсі можуть також школярі. Професійне журі змогло, як і в минулих роках, компетентно оцінити кожну роботу. Рада, що я стала «частинкою» конкурсу «Восьма барва-2016″ і залишилась в його історії.
Ми дякуємо дівчаткам та бажаємо в подальшому більше творчих успіхів! Сподіваємось, розповідь минулорічних переможців надихнула вас на участь. Нагадуємо, що  до 15 жовтня є можливість  надіслати свої роботи та ввійти в історію фестивалю!

Аліна Вакуленко, ЖТ-61

2bc02220e202a8830e43cb7ad8424b309a4c02335b5ced06fe041a8627ce92319d5e89daa3180679464c126bfcce752a6de562bae7bfeeea1e8a61bb