Студенти спеціальності «Реклама і зв’язки з громадськістю» разом із викладачами та гостями відзначили в актовій залі університету своє професійне свято – День рекламіста.

Привітати зі святом та вручити відзнаки завітали декан факультету іноземної філології та соціальних комунікацій Олена Медвідь та заступник декана Інна Сипченко.

— У ХХI столітті реклама оточує нас скрізь. Вона має бути не лише інформативною, а й зігрівати наші душі. Наші студенти вчаться цьому, навчаються бути справжніми професіоналами своєї справи, – наголосила декан факультету ІФСК Олена Медвідь.

За досягнення та розвиток рекламної діяльності були нагороджені не лише студенти, а й керівник секції «Реклама і зв’язки з громадськістю» Ярослав Яненко.

— Мені дуже приємно, що багато студентів вважають сьогоднішнє свято своїм професійним днем. Це означає, що вони хочуть продовжити свій шлях саме в цій професії, ­– наголосив Ярослав Яненко.

До заходу приурочили нагородження переможців III Молодіжного фестивалю реклами «Восьма барва-2016».

Креативні молоді рекламісти подали на огляд журі 75 унікальних та по-своєму цікавих робіт. Учасники боролися за призові місця в таких номінаціях: «СумДУ – це я!», «Видатні українці» та «Україна і НАТО – партнерство заради миру». Роботи учасників перевіряло фахове журі, до складу якого входили керівники місцевих рекламних агентств, спеціалісти з реклами СумДУ, викладачі.

— Ми переглянули багато цікавих робіт, але сьогодні хочемо виділити ті матеріали, які змогли зачепити членів журі своєю професійністю, вдалим поданням та креативною ідеєю, ­– зазначив Ярослав Яненко.

Переможцями та дипломантами ІІІ Молодіжного фестивалю реклами «Восьма барва» стали:

Тематична номінація «СумДУ – це я!»

І місце – Шандиба Юлія, група РК-31, відеоробота «Будь світлом»

ІІ місце – Кравченко Марина, група ЖТм-62(РК), робота «Волонтери СумДУ – ліки з душею!»

ІІІ місце – Зарудна Валерія, група РК-41, робота «Засвітись! Разом із СумДУ»

Тематична номінація «Видатні українці»

І місце – Нагорна Юлія, група РК-41, робота «Видатний українець – Михайло Грушевський»

ІІ місце – Слизька Дар’я, група РК-31, серія робіт «Лиш боротись – значить жить!»

ІІІ місце – Мироненко Дарія, група РК-31, серія робіт «Крізь віки до сучасності»

ІІІ місце – Носаль Юлія, група РК-41, робота «Ще не було епохи для поетів…»

Тематична номінація «Україна і НАТО – партнерство заради миру»

Дипломи отримали:

Залозний Олексій, група РК-41, робота «Партнерство заради миру»

Скороход Владислав, група РК-41, робота «Що може дати Україні вступ до НАТО»

Між нагородженнями переможців і дипломантів фестивалю та кращих студентів присутні переглянули рекламні відеоролики, які сколихнули світ яскравим поданням та сміливою ідеєю, а також творчі номери, підготовлені студентами факультету ІФСК.

Наостанок рекламістів зі святом привітала заступник завідувача кафедри журналістики та філології Ольга Садовнікова:

— Сьогодні ми святкували не лише День рекламіста, а свято добра та надії, адже кожен учасник фестивалю вклав у свою роботу часточку душі, тому кожна робота по-своєму унікальна, цікава та хвилююча.

Рекламіст – це своєрідний симбіоз професій. Адже справжній професіонал у галузі реклами має бути й чудовим маркетологом, психологом, журналістом та дизайнером. Усі ці навички демонструють наші студенти-рекламісти. Зі святом, рекламісти!

Тетяна Іваницька, ЖТ-31

13 14 11 12 10 9 8 7 6 3 4 5 2 1