Веселі та найкмітливіші студенти реалізують себе в КВН. Рух КВН нерозривно пов’язане з усією історією Сумського державного університету, а з 2006 року воно знайшло форму школи-студії. Сьогодні до її складу входять чотири команди КВН, серед яких:

  • Команда КВН «Любимая» (з 2009 року) — учасники Слобідської ліги КВН АМіК та Сумській відкритої ліги «Фан-зона КВН»;
  • Команда КВН «Цілеспрямований топінамбур» (з 2011 року) — учасники Сумської відкритої ліги КВН «Сумка» та Київській ліги КВН «Полка»;
  • Команда КВН «Молодіжна збірна СумДУ» Незабудки «(з 2012 року) — учасники Сумської відкритої ліги КВН» Сумка «і Ялтинської ліги КВН» ЯВОЛК «;
  • Збірна команда іноземних студентів СумДУ «З акцентом» — учасники Сумської відкритої ліги КВН «Сумка».

До складу студії КВН також входять оргкомітет та редактори Сумської обласної шкільної ліги КВН. Керівник студії, адміністратор команд КВН СумДУ та директор Сумської обласної шкільної ліги КВН — фахівець студентського клубу КМЦ СумДУ Анастасія Павленко.

 

Хочемо поділитися з Вами радістю, 4 квітня в актовій залі СумДУ відбувся міжфакультетський кубок КВН, За результатами якого, найдотепнішою, найкмітливішою, звичайно ж, стала команда факультету ІФСК, яка повністю представлена студентами кафедри журналістики та філології – майбутніми журналістами та рекламістами.

За кубок боролися ще 7 команд: «Узуфрукти» (юридичний факультет), «ФЕМ-pistols» (ФЕМ), «Поле допуска» (ТеСЕТ), «Еліта ЕлІТа»(ЕлІТ), «Зоопарк» (Медичний інститут), «С акцентом» (Департамент міжнародної освіти) та команда факультету ІФСК – «Екс-гумфак».

1

Оцінювали веселість та кмітливість учасників досвідчені сумські КВНщики.

Команди зіграли 4 конкурси: привітання, розминку, представили 5 жартів про СумДУ та відеоконкурс.

На першому етапі кращою була команда факультету ІФСК. КВНщики-гуманітарії розіграли конфлікт між першокурсниками та старшокурсниками, між жителем гуртожитку та мешканцем орендованої квартири. А також уявили, яким може бути у найближчому майбутньому екзамен з історії СумДУ.

2

Після другого конкурсу – розминки – наші студенти випереджали найближчих переслідувачів вже більше ніж на бал та впевнено себе відчували перед наступними двома конкурсами.

«5 жартів про СумДУ» також були кращими в «Екс-гумфака». Маючи таке комфортне становище після трьох конкурсів, відеоконкурс вже майже нічого не вирішував.

3

«Екс-гумфак» у відеопрезентації показав один день очима ректора. Гуманітарії отримали за нього менше на 0,4 бали від максимуму.

За результатами 4 конкурсів команда КВН факультету ІФСК «Екс-гумфак» утретє поспіль здобула першість. Переможцями стали Євгеній Сосовський, Юрій Токмань, Юлія Чудаєва, Даніїл Кудін, Олександр Слюсар, Сергій Онищенко. Вітаємо команду КВН «Екс-гумфак», тобто студентів-журналістів і рекламістів, з черговою перемогою!

4

Варто також зазначити, що 1 квітня у Сумському академічному театрі  драми та музичної комедії ім. М. С. Щепкіна відбувся Кубок губернатора з КВН, де перемогу отримала команда «Целеустремленный топинамбур», в складі якої виступали студенти кафедри журналістики та філології – Юрій Токмань та Євгеній Сосовський.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>