Про спеціальність

Фахівець з реклами необхідний у будь-якій структурі. Він готує й поширює інформацію про якість, особливості й переваги товарів та послуг; планує рекламні кампанії й координує дії тих, хто займається виготовленням реклами – дизайнерів, копірайтерів; контролює рекламний бюджет організацій.

Фахівці з реклами , придумують слогани, реалізовують рекламні кампанії в ЗМІ, створюють рекламні ролики. Завдання фахівців зі зв’язків з громадськістю — налагодження ефективних комунікацій між роботодавцем (державна чи комерційна структура, публічна фігура) і суспільством. Вони пишуть звернення для преси (прес-релізи) і партнерів (дайджести), організують інтерв’ю, продумують елементи корпоративної культури тощо.

Саме в СумДУ ви зможете отримати ґрунтовну підготовку з теорії та методології соціальних комунікацій, іноземних мов, рекламної та PR-діяльності, креативних студій, іміджелогії, брендингу, маркетингу, комп’ютерних та інформаційних технологій тощо.

Саме завдяки роботі висококваліфікованих викладачів СумДу, спеціальних майстер класів і, звичайно, наполегливій праці студента, Ви  матиме необхідні навички та знання для того, щоб стати першокласним спеціалістом.

Якщо Ви маєте сумнііви щодо того, яку спеціальність обрати — не вагайтесь, «реклама і зв’язки з громадськістю» саме те, що Вам потрібно!

Найважчим у будь-якій справі є початок і страх того, що щось піде не так. Для цього нам потрібен перший поштовх і невимовне бажання втілити всласну ідею в життя. Ось чому саме на спеціальності «реклама і зв’язки з громадськістю»,  Вам нададуть таку можливість і допоможуть із реалізацією, здавалося б, неймовірних для звичайного студента проектів.

Конкурси, фестивалі, конференції з реклами це не чутки, а реальність! Український студентський фестиваль реклами, Інший погляд, REX, Київский міжнародный фестиваль реклами, Національний фестиваль соціальної реклами — і це ще не повний перелік «трамплінів» для вашого творчого старту.

Робота у сфері «реклама і зв’язки з громадськістю» розкриє для Вас широкий спектр неочікуваних перспектив. Сьогодні Ви думаєте, куди підете далі працювати, а вже завтра, зважаючи на Ваші професійні навички, отримані на нашій спеціальності , матимете безліч пропозицій, адже світ не стоїть на місці, а його рушійною силою є реклама.

Зробіть правильний вибір, і Ви на власному досвіді пересвідчитесь, що це дійсно найкраща спеціальність у світі для творчих, активних та цілеспрямованих особистостей!

 

2

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>