6

Завершилось довгоочікуване святкове дійство – конкурс «Міс СумДУ–2014». А цьогорічна переможниця Ірина СІТЕНКО ще й досі не може оговтатися від емоцій, отриманих 25 квітня в актовій залі Сумського державного університету.

«Краса – вада тимчасова», – говорять класики. Але окрім зовнішніх даних учасниці конкурсу «Міс СумДУ–2014» мають і багато інших секретів привабливості. Це, зокрема, доводить різноплановість завдань, які чекали на красунь: чотири дефіле і творчий конкурс.
У змаганні взяли участь 8 дівчат із п’яти факультетів і Медичного інституту СумДУ. І вже другий рік поспіль перемогу здобуває студентка факультету іноземної філології та соціальних комунікацій, представниця кафедри журналістики та філології. Цьогоріч нею стала Ірина Сітенко, група РК-31.

Переможниця охоче ділиться враженнями.

– Перш за все, що ти відчуваєш, отримавши таке престижне звання?

– Якщо чесно, почуваюся звично, незважаючи на те, що розумію усю відповідальність, покладену на мене. Коли стояла на сцені, найбільш суттєвим моїм відчуттям був страх. І саме його подолання було найважливішим.

– Чи є у тебе досвід попередньої участі у подібних конкурсах?

– Участь у конкурсі «Міс СумДУ–2014» була для мене дебютом, до цього у подібних заходах участі не брала. Більше трого, навіть і не думала про подібне. Одного дня до мене звернулися студентки-журналістки Дар’я Царенко (переможниця конкурсу «Міс СумДУ-2013») та Аліна Процик і запропонували представляти наш факультет на «Міс СумДУ- 2014». Після певних обдумувань погодилася.

7

– Є ціла команда людей, які тебе активно підтримували. А хто допомагав у підготовці до конкурсу ?

– Головним чином готували мене три людини: Діана Євстаф’єва, Дар’я Царенко та Аліна Процик. А підтримували дійсно багато людей. У студентів, які навчаються володіти інформацією, по-іншому й бути не може.

– Як думаєш, що важливіше для перемоги: ретельна підготовка чи щось, дане природою?

– Перемога – це комплекс складових. Тому для її здобуття важливо все: бажання, підготовка і природні дані (хоч я себе ніколи красунею не вважала).

– Маєш якісь дієві поради для тих,хто мріє приміряти корону?

– Як би банально це не звучало, але головне для дівчат – вірити у свою перемогу , докладати зусиль, працювати над собою і, звичайно, отримувати задоволення від того, що робиш.

Кафедра журналістики та філології вітає Ірину Сітенко з перемогою у конкурсі «Міс СумДУ- 2014»!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>