«Суми — місто, дружнє до дітей та молоді»

Саме під цим гаслом відбулося дитяче свято, організоване 7 червня Сумським міським центром дозвілля молоді і студентами Сумського Державного Університету в сквері Шевченка. Організатори розповідають, що планували провести цей захід ще 1 червня — до Дня захисту дітей, але через несприятливі погодні умови все довелося перенести.Сьогодні ж погода не підвела: надворі яскраво світить сонечко, а діти з батьками шукають в центрі міста хоча б якийсь притінок, де можна зупинитися і перепочити. І натрапляють на дитяче свято, яке дає дітям багато яскравих емоцій, а батькам — кілька приємних хвилин відпочинку.
Розважали юних учасників цього дня студенти факультету Іноземної Філології та Соціальних Комунікацій Сумського Державногог Університету: журналіти, рекламісти та перекладачі. Дітки переглянули мобільну театралізовану виставу «Пригоди Кицика-Мицика», з радістю долучалися до запропонованих інтерактивних ігор і рухливих конкурсів. Кожен бажаючий міг отримати яскравий малюнок на своєму обличчі або ж позмагатися в малюванні під час конкурсу дитячих малюнків на асфальті. Цікаво, що найпопулярнішим зображуваним об’єктом було сонечко- досить актуально, як для сьогоднішньої погоди. Та неймовірна спека не завадила маленьким учасникам долучитися до танцювальних майстер-класів і занять з виготовлення саморобки-подарунка для рідних. За активність дітки отримували приємні призи і сувеніри, а назавжди залишити цей день у пам’яті можна було, ставши учасником фотосесесії «Я і моя сім»я» або зробивши фото із героями «мобільного театру».
Узагальнюючи, можна сказати, що свято дійсно вдалося — учасники і організатори весело і з користю провели свій час, а наше місто Суми — дійсно дружнє до дітей та молоді.

8 9 10

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>