Наші студенти вивчають дисципліни «Брендинг», «Іміджологія», «Історія PR», «Історія реклами», «Копірайтинг та дизайн у рекламі і PR», «Основи маркетингу», «Практика PR-діяльності», «Практика рекламної діяльності», «Рекламний менеджмент», «Соціологія масової комунікації», «Теорія PR», «Теорія реклами», «Фотореклама», «Радіореклама» та «Телереклама» (наша кафедра має власні радіостудію та телестудію!) та багато інших цікавих дисциплін.

Студенти спеціальності «Реклама і зв’язки з громадськістю» СумДУ щороку проходять літню навчальну практику у провідних рекламних агентствах м. Суми («VIP медіа груп», «Web2.0», «Лимон», «Суми-реклама», «Хорошие люди», «Фаворитстайл», «Фронтір», «Швидкодрук»,«Шоколад») та інших міст; в редакціях ЗМІ м. Суми (Сумська обласна державна телерадіокомпанія, «0542.ua – сайт міста Суми», «Данкор-медіа», «RegioNews») та інших міст; в установах та організаціях м. Суми та у структурах Сумського державного університету (Відділ інформаційно-рекламної діяльності, Навчальна телестудія кафедри журналістики та філології, Центр прикладних соціально-комунікаційних технологій «PR-консалтинг» тощо).

Кредитно-модульна система

Конкурси, гранти, конференції

Перелік рекомендованої літератури

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>