Cтуденти спеціальності «Реклама і зв’язки з громадськістю» взяли участь у черговому етапі ділової гри «Сумський підприємець», що відбулася у Сумській торгово-промисловій палаті. Факультет ІФСК представляли Олена Касьян, Ірина Крамська, Альона Мовчан, Катерина Смірнова та Олександр Шилін.

У грі взяли участь шість команд, у кожну з яких, окрім майбутніх рекламістів, увійшли представники інженерних, ІТ та економічних спеціальностей СумДУ.

Усього за одну годину студентські команди спробували розробити бізнес-пропозицію до Сумської торгово-промислової палати та презентувати свої ідеї журі, яке враховувало їх оригінальність та можливість втілення у життя.

Студенти запропонували цікаві рішення, які привернули увагу представників Сумської ТПП. Пропозиції реалізувати власні проекти отримали команди, які презентували ідеї запуску у Виставковому центрі «Іллінський» 3D-принтера, проведення рекламної виставки та семінарів з team building.

Під час ділової гри майбутні рекламісти продемонстрували вміння презентувати власні ідеї та знання сучасних підходів до ведення бізнесу.

Участь у цьому проекті та спілкування з практиками бізнесу дасть неабиякий поштовх розвитку підприємницьких якостей майбутніх рекламістів та допоможе їм у майбутньому працевлаштуванні.

02

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>