29–30 жовтня у СумДУ відбувся щорічний конкурс-огляд талантів серед першокурсників «Золотий інтеграл-2014». Кубок переможця завойовував факультет іноземної філології та соціальних комунікацій, тим самим зруйнувавши стереотип: двічі в одну річку не ввійдеш. Таки увійдеш! Таки увійшли! Бо кубок переможця тримали у руках 2013-го і тримають зараз – 2014-го року!

Два місяці тренування, два місяці життя на холодній університетській підлозі, недосипання та недоїдання не були даремними. Кожен синець на коліні, кожен вечір, проведений в коридорах СумДУ, назавжди залишаться в серцях першокурсників та їхніх тренерів.

«Золотий Інтеграл-2014» – це море шалених емоцій, драйву, істерик, та, головне, відчуття, що ти частина цілого. Частина того, що називається твоїм факультетом, заради якого – і в вогонь, і у воду, і на сцену. І затанцюють ті, які ніколи не танцювали. І заспівають ті, які ніколи не тримали в руці мікрофон.

Факультет іноземної філології та соціальних комунікацій за результатами жеребкування виступав у перший конкурсний день. Разом із ним за кубок переможця змагалися факультет економіки та менеджменту, факультет технічних систем та енергоефективних технологій.

В «Інтегралі-2014» студенти факультету ІФСК запропонували глядачам заглянути у звичайний будинок, в якому мешкають звичайні люди. «Дім, в якому ми живемо» – так звучала цьогорічна тема. Кожна «квартира», двері якої привідчиняли конкурсанти, презентувала окрему номінацію, розкривала різні проблеми.

Виступ першокурсників розпочався з народного танцю «квартирантів-гастролерів», які чудово відтворили на сцені американський танок «Кантрі».

Справжньою знахідкою цьогорічного інтегралу для факультету стала вахтерша Зіна – студентка спеціальності «Реклама і зв’язки з громадськістю» Катерина Черкасова, яка знайомила глядачів із мешканцями будинку.

Номінацію «Естрадна пісня» завоювала своїм голосом студентка-рекламістка Вікторія Волох. Дівчина співала про нещасливе кохання. Ця тема для багатьох у залі була близькою, глядачі аплодували стоячи.

Не залишив байдужими глядачів і членів журі пристрасний бальний танець Катерини Денищенко. Разом із Дмитром Павлущенком вони порадували всіх присутніх щирими емоціями, силою танцю та любові.

«Оригінальний жанр», а в цьому році це був театр тіней, надовго залишиться в пам’яті кожного. Студенти-першокурсники передали історію дівчини-інваліда, яка мріяла ходити. Її бажання здійснювалося лише уві сні, а з першим сонячним промінням головна героїня знову поверталася у свою страшну реальність.

Була ще одна квартира, власники якої заполонили серця та душі всіх присутніх. Чотири сестри, їхній брат мають лише скрипку. Але саме талант дає їм те, що, як говорила вахтерша Зіна, не можна придбати за гроші – відчуття щастя, відчуття реалізованості.

Авторським словом підкорив членів журі Кирило Бондаренко. Він розповідав про те, як важко бути дорослим та як добре було колись, у далекому дитинстві.

Наприкінці дійства, щоб познайомити і здружити усіх сусідів, вахтерша Зіна вимкнула світло в усьому будинку. Сусідам довелося повиходити зі своїх квартир з ліхтарями, щоб з’ясувати, чому немає світла. Під запальну фінальну пісню і відбулося їхнє знайомство.

Студенти факультету ІФСК показали, що їхній факультет – це той будинок, де живуть справжні таланти, справжні друзі! Дякуємо студентам-першокурсникам та їхнім тренерам за азарт в очах, шалені емоції, креативні номери та виклад на повну! Дякуємо за кубок переможця!

Олександра Токар, Оксана Щербак, ЖТ-21

09 08 07 06 05 04 03 02 01

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>