Cтудентка третього курсу спеціальності «Реклама і зв’язки з громадськістю» Катерина Якименко посіла третє місце у номінації «Фірмовий стиль» на Українському студентському фестивалі реклами (УСФР), який проходив у Києві 20 листопада 2014 р.  Її робота «Парфуми – це твоє Я» включала в розробку логотипу для парфумів, упаковки та інших складових фірмового стилю (пакет, чашка, футболка із логотипом).

Третє місце на Українському студентському фестивалі реклами – це безумовний успіх, адже УСФР є найпрестижнішим українським рекламним фестивалем, збирає величезну кількість талановитих робіт з усієї України (цього року було представлено 784 роботи) та має цікаву й насичену програму:  власне конкурс, виставка найкращих творчих робіт та майстер-класи від відомих рекламістів та PR-фахівців.

У журі УСФР входять лише практики рекламного бізнесу, а очолює його Анже Йереб, креативний директор міжнародного рекламного агентства «BBDO Ukraine».

Кафедра журналістики та філології вітає Катерину Якименко із творчим успіхом і бажає їй подальших перемог!

Fest_foto5 Fest_foto4 Fest_foto3 Fest_foto2 Fest_foto1 Диплом_ЯкименкоК_2014 1 2 3 4 YakimenkoK_foto

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>