Студентка першого курсу спеціальності «Реклама і зв’язки з громадськістю» Вікторія Волох (РК-42) отримала перемогу в конкурсі «Міс-студмістечко 2015».

За корону боролися 7 учасниць, кожна з яких гідна звання найкрасивішої та найталановитішої. Дівчата повинні були показати найвищі результати у п’ятьох конкурсах: «візитці», інтелектуальному, творчому, кулінарному та дефіле.
Протягом конкурсу учасниці дивували глядачів сміливістю, інтелектом і винахідливістю. А кожен етап заходу супроводжувався танцювальними та музичними номерами.

На думку журі, серед чарівних конкурсанток найкращою була Вікторія Волох. Окрім основного титулу, дівчина отримала почесне звання – «Міс артистичність».

Це вже не перший вагомий здобуток студентки-рекламістки. На конкурсі талантів «Золотий інтеграл­–2014» Вікторія Волох здобула перемогу у номінації «Сучасна пісня».

Нагадаємо: конкурс «Міс-студмістечко» проводиться вже не один рік. За період з 2008 по 2011 рр. студентки факультету ІФСК (у минулому – гуманітарного) здобували почесне звання – міс.

Починаючи з 2012 р., отримували перемоги у різних номінаціях: Діана Євстаф’єва (ЖТ-11) – міс глядацьких симпатій 2012 р., Оксана Щербак (ЖТ-21) – міс артистизм 2013 р., Юлія Шандиба (РК-31) – міс інтелектуальність 2014 р.

І ось нарешті довгоочікувана перемога талановитої першокурсниці Вікторії Волох!

 

Тетяна Початко, заст.декана з виховн. роботи,
Діана Євстаф’єва, ЖТ-11

 

01 02 03 04