Цього року нам, студенткам спеціальності «Реклама і зв’язки з громадськістю» – Ірині Крамській, Марині Кравченко, Катерині Смирновій та Альоні Мовчан, випала чудова нагода – взяти участь у Восьмому міжнародному відкритому студентському форумі «PR-кветка», який відбувся в Інституті журналістики Білоруського державного університету (м. Мінськ).

У Мінську ми були майже тиждень: готувалися, презентували роботу на форумі та просто подорожували містом. На фестивалі нам вдалося дізнатися багато цікавого та корисного, побачити нове, а головне – покращити знання.

Презентація робіт зайняла в учасників та журі один день. Діяло дві секції: секція реклами та секція PR. Ми виступали під магічним номером «три» у другій з них.

Тема нашої доповіді – «Налагодження зв’язків із цільовою аудиторією арт-кафе «Галерея21». Відомі PR-фахівці, які входили до журі, ґрунтовно прокоментували зроблену нами роботу та дещо порадили. Це дуже корисна інформація для подальшого розвитку та реалізації нашого проекту.

Після презентації робіт учасників залучили до круглих столів, їх модерували спеціалісти у сфері зв’язків із громадськістю.

Другий день на «PR-кветка» теж пройшов цікаво. Для учасників форуму організатори влаштували майстер-класи з провідними професіоналами в галузі PR та комунікацій. Усі охочі мали можливість відвідати  майстер-класи англійською мовою. Серед спікерів були білоруські, російські та латвійські фахівці.

Нагородження учасників Восьмого міжнародного відкритого студентського форуму «PR-кветка» проходило з усіма урочистостями. Увінчала фестиваль екскурсія містом.

Сподіваємося, що у майбутньому на нас чекають нові проекти та нові поїздки.

Катерина Смірнова, РК-31

Минск_фото1 Минск_фото2 Минск_фото3 Минск_фото4 Минск_фото5 Минск_фото6