Літературна вітальня СумДУ за традицією прийняла у своїх стінах талановитого і цікавого гостя – Сергія Щербакова, який презентував свою нову книгу «Бизнес, попавший в шторм».

Автор статей і книг, практик маркетингу, він неодноразово зустрічався зі студентами та викладачами університету на своїх лекціях і майстер-класах.

«Бизнес, попавший в шторм» – друга книга Сергія Щербакова, в якій він дає рекомендації, як підприємцям поводитися у кризових ситуаціях, шляхи вирішення завдань, поради та навіть анекдоти «за темою». Гості, які відвідали презентацію, мали можливість задати питання професіоналу і поспілкуватися з його командою під час кава-брейку.

Ілюстрації до книги створював друг автора і талановитий дизайнер-фрілансер Микола Чубаров. Він також дав кілька порад студентам-рекламістам, які відвідали презентацію, зокрема, розповів про робочі будні дизайнера.

На зустрічі був представлений новий інтернет-магазин «Bookinstein», у якому вже зараз можна придбати книгу «Бизнес, попавший в шторм».

Загалом, презентація пройшла в приємній і дружній обстановці. Всі присутні залишилися задоволені. Сергій Щербаков подарував бібліотеці СумДУ примірник своєї книги і побажав своїм читачам: «Ні штилю, ні шторму, а лише попутного вітру!».

Ірина Крамська, РК-21

5 4 3 2 1