Студентка третього курсу спеціальності «Реклама і зв’язки з громадськістю» Катерина Смірнова посіла перше місце на Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальностей «Журналістика» і «Реклама та зв’язки з громадськістю», яка проходила на базі Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука (м. Рівне).

— Надзвичайно цікаві люди, творча атмосфера! Олімпіада стала безцінним досвідом для мене. Я дуже пишаюсь тим, що саме мені довелось представити Сумський державний університет на заході такого рівня, і я горда тим, що здобула перемогу для кафедри журналістики та філології СумДУ. Мене приємно здивувала легкість тестових завдань, адже весь необхідний матеріал я так чи інакше отримала на лекціях і практичних. Творче завдання викликало деякі складності, ми були обмежені в часі, на розробку повноцінної рекламної кампанії відводилося лише дві години. У цілому я дуже задоволена поїздкою та її результатами, – зазначила Катерина Смірнова.

Окрім Катерини Смірнової, факультет ІФСК представляла студентка четвертого курсу спеціальності «Журналістика» Олександра Токар. Майбутня мас-медійниця також показала високі знання та свої креативні вміння, проте цього разу дівчина не потрапила до трійки лідерів.

Загалом на олімпіаді були представники з 32 вищих навчальних закладів України, а це 92 особи.

Олімпіада тривала три дні і передбачала два етапи: написання тестових завдань і виконання творчої частини. Для студентів-журналістів творче завдання полягало в написанні матеріалу на тему громадського контролю, а рекламісти розробляли рекламну кампанію.

Особливим гостем олімпіади став директор Інституту журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка Володимир Різун.

— Олімпіада – спосіб самоідентифікації, самовизначеності. Вона є дуже важливою для фахівця у сфері журналістики та реклами,  − наголосив науковець.

Окрім олімпіади, студентам провели майстер-класи, влаштували екскурсію Рівним тощо.

Вітаємо кафедру журналістики та філології, Катерину Смірнову та її наукового керівника – доц. кафедри журналістики та філології, керівника секції «Реклама і зв’язки з громадськістю» Ярослава Яненка – з блискучою перемогою! Так тримати!!!

смірнова1 смірнова12